Sarbinowo

Sarbinowo jest miejscem idealnym na wczasy nad morzem. Ta urocza miejscowość przyciąga turystów spragnionych spokoju, pięknych widoków, ale też licznych atrakcji i szukających sposobu na spędzenie swojego urlopu w sposób niebanalny i ciekawy. Dlaczego?

Sarbinowo, gdzie można wynająć domki i kwatery w ośrodku Baikar-Ireneusz Karasiński, jest miejscowością usytuowaną nad samym morzem niedaleko popularnego nadmorskiego Mielna. Jest to miejsce idealne dla każdego. Swoje potrzeby zaspokoją tu ludzie szukający zarówno spokojnego wypoczynku, zainteresowani historią okolicy, a także ci, którzy nad morzem oprócz plażowania szukają atrakcji i rozrywek.

Sarbinowo to malownicze miasteczko pełne pięknych widoków, szlaków turystycznych i ciekawych zabytków. W okolicy naszych noclegów do wynajęcia najmłodsi mogą szaleć w wesołym miasteczku, a aktywni- zorganizować wycieczkę rowerową wyznaczonymi szlakami. Młodzież doskonale odnajdzie się w dyskotekach, pubach i barach w centrum miejscowości nieopodal naszych kwater.

Jednym słowem- domki i pokoje nad morzem oferowane przez Baikar-Ireneusz Karasiński Sarbinowo ul.Poprzeczna 1 to świetne miejsce na wakacje w Sarbinowie dla każdego.

 

Atrakcje:

Coś dla plażowiczów...

Domki do wynajęcia są usytuowane bardzo blisko plaży. Wczasowicze mogą więc bardzo szybko znaleźć się na nadmorskiej plaży. Na sarbinowskiej plaży znajdziesz  się miejsca chętnie odwiedzane przez rzesze wczasowiczów, jak i bardziej ustronne zakątki, gdzie można delektować się ciszą, spokojem i chłonąć niesamowitą aurę tego miejsca. Piękna plaża to jeden z najważniejszych powodów, dla których powinniście skorzystać z domków i noclegów ośrodka Baikar.

Coś dla miłośników historii...

Kiedy nacieszysz się już plażowaniem, czas na inną rozrywkę. W okolicach kwater do wynajęcia niewątpliwie ciekawe miejsca znajdą zainteresowani historią regionu. Za największy zabytek okolic Sarbinowa uznawana jest latarnia morska wybudowana w latach 1876-78 w niedaleko położnych Gąskach. Latarnia wskazywała drogę wyprawiającym się w morze żeglarzom za pomocą lampy naftowej-soczewki Fresnela II klasy, którą dostrzec można było już z odległości 18 Mm. Oprócz tego warto zwiedzić dwa zabytkowe kościoły- Neogotycki Kościół Rzymskokatolicki p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny powstały w 1856 r. oraz Kościół pw. Matki Boskiej Królowej Polski wybudowany w Śmiechowie. Amatorzy historii w okolicy domków Baikar nie pominą na pewno Pałacu Morskiego i możliwości obejrzenia z bliska zabytkowych organów z XIX wieku. Nasze domki i pokoje do wynajęcia znajdują się nie tylko blisko morza, ale również zabytkowej chaty rybackiej z 1804 roku, którą szczególnie polecamy obejrzeć.

Coś dla szukających wypoczynku...

Urlopowicze chcący spędzić swoje wczasy nad morzem znajdą tu ciche i odludne zakątki, a zainteresowani historią regionu mogą poznać jego najważniejsze zabytki architektoniczne, w które Sarbinowo obfituje. W okolicy noclegów Baikar znajduje się promenada idealna na wieczorne spacery i podziwianie widoków Sarbinowa. Została ona skonstruowana na wzmacniającym ląd murze zbudowanym w 1910 r. Po obejrzeniu zachodu słońca warto odwiedzić mieszczące się przy promenadzie restauracje, puby, a także udać się na prawdziwą morską rybę do smażalni ryb. Wszystko to znajdziecie blisko naszych noclegów do wynajęcia.

Coś dla rodzin z dziećmi...

W Sarbinowie coś dla siebie znajdą także najmłodsi. Wesołe miasteczko stwarza wynajmującym domki i pokoje ośrodka Baikar niesamowitą szansę na adrenalinę i niezapomniana zabawę. Dzieci mogą również znaleźć wymarzoną pamiątkę z wakacji w licznych sklepach z zabawkami i na straganach. Takie atrakcje to gwarancja, że po powrocie do wynajętych blisko morza domków lub kwater dzieci nie będą miały problemu z natychmiastowym zaśnięciem

Coś dla aktywnych....

Jeśli wynająłeś domek lub pokój w ośrodku Baikar, możesz również spędzić swoje wczasy nad morzem aktywnie.  Umożliwi to nie tylko teren rekreacyjny, jakim dysponujemy, ale także okoliczne atrakcje sportowe. Nasze kwatery do wynajęcia są nie tylko blisko morza, ale także w pobliżu atrakcji sportowych. Okolice Sarbinowa można zwiedzić, uczestnicząc w wycieczkach rowerowych licznymi szlakami turystycznymi. Pobyt daje także możliwość skorzystania ze znajdującego się niedaleko parku linowego oraz nauki jazdy konnej. Amatorzy sportów wodnych mogą się udać nad jezioro Jamno i skorzystać z możliwości uprawiania sportów wodnych.

Coś dla szukających rozrywki....

W Sarbinowie doskonale odnajdą się także młodzi ludzie. Domki i pokoje do wynajęcia w ośrodku Baikar położone są blisko okolicznych dyskotek, barów, licznych ogródków piwnych  prosperujących w centrum. Samo Sarbinowo usytuowane jest w niewielkiej odległości od popularnego wśród młodzieży Mielna.

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog.bajery.pl Turystyka KatalogBiznesu.pl