Regulamin

Szanowni Goście, bardzo dziękujemy za wybór naszego ośrodka wypoczynkowego DOMKI BAIKAR-IRENEUSZ KARASIŃSKI SARBINOWO . W trosce o Państwa komfortowy i spokojny wypoczynek poniżej prezentujemy "kilka" punktów obowiązującego na naszym obiekcie regulaminu.
 

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00,a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. W miarę możliwości udostępniamy domki wcześniej niż we wskazanej godzinie 15:00.Uwaga: Jeżeli domek jest wolny na dzień przed Państwa przyjazdem jest możliwość rezerwacji pobytu od godzin rannych (najwcześniej od godziny 6:00 rano) za dopłatą 50 zł w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień i 100 zł w miesiącach lipiec, sierpień.
 2. Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do godziny 6:00.
 3. Plac zabaw czynny od godziny 7:00. Do tej godziny prosimy bąble aby dały pospać wczasowiczom i nie hałasowały na placu zabaw. Od godziny 22:00 plac zabaw jest nieczynny.
 4. WARUNKIEM REZERWACJI JEST WPŁATA ZADATKU W WYSOKOŚCI 30% WARTOŚCI POBYTU. NR KONTA BANKOWEGO PKO 86 1020 1055 0000 9502 0048 7538 IRENEUSZ KARASIŃSKI 96-325 TARTAK - BRZÓZKI UL. POLNA 138 W TYTULE PROSZĘ O PODANIE: TERMINU POBYTU, NR TELEFONU I NAZWISKA.
 5. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną która wynosi ( 3,20 zł za dzień od osoby) należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką przed zakwaterowaniem się w domku. Nie dysponujemy terminalem płatniczym. Domek udostępniany jest tylko po uiszczeniu całej opłaty za pobyt.
 6. Konieczność wystawienia rachunku prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu w trakcie zakwaterowania, prosimy o przygotowanie na kartce pełnych danych wraz z wymaganą przez zakład pracy dokładną treścią i przekazanie w momencie rozliczenia.
 7. W naszym obiekcie obowiązuje zasada pobierania kaucji zwrotnej zabezpieczającej ewentualne szkody (400 zł). Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli zdawanego domku.
 8. Pobieramy opłatę za tzw. media w ramach wynajmu domku - kwota wyliczana na podstawie zużycia prądu (licznik w każdym domku) – 2,00 zł kW (średni przykładowy koszt zużycia prądu przez gości kształtuje się na poziomie od 20 do 25 zł za dzień). Opłata rozliczana jest w ostatnim dniu pobytu w trakcie zdawania domku.
 9. O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek w Ośrodku - Baikar nad morzem dba Właściciel lub uprawniona osoba.  Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 513064323 Baikar - Ireneusz Karasiński.
 10. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub uprawnionej osoby Domków Nad Morzem Baikar - Ireneusz Karasiński
 11. Przed zdaniem domku bardzo prosimy Gości o zdjęcie poszew i poszewek z kołder, poduszek oraz o opróżnienie grilla. Bardzo prosimy o pozostawienie domku względnie posprzątanego ( szczególna prośba o nie pozostawianie pustych słoików, jedzenia w lodówce, śmieci w koszu i brudnych naczyń).
 12. Parking dla naszych gości jest bezpłatny i mieści się na terenie kompleksu Domków Nad Morzem Baikar - Ireneusz Karasiński. Uwaga: Do każdego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe. Istnieje możliwość zaparkowania drugiego samochodu za opłatą 20 zł za dobę.
 13. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie na taras a w trosce o czystość korzystanie z popielniczek.
 14. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz używania piecyków elektrycznych.
 15. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz chodzenia w obuwiu zewnętrznym - przede wszystkim w butach na wysokim obcasie dotyczy schodów i piętra.
 16. Szanowni Państwo, w trosce o komfort pobytu naszych gości we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb i różnego rodzaju mięs!!! Do smażenia ryby udostępniamy specjalne kuchenki na tarasy domków
 17. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku oraz o nie pozostawianie cennych rzeczy na tarasach.
 18. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu do godz. 22:00 po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem. Po godzinie 22:00 proszeni są o opuszczenie obiektu.
 19. W sezonie głównym (czerwiec, lipiec, sierpień) proponujemy pobyty tygodniowe (7, 14, … dniowe) od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc).
 20. Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.
 21. Nasz obiekt udostępnia dla dzieci bezpłatny plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Osoby dorosłe, rodzice, opiekunowie prawni ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez dzieci z atrakcji. Miejmy pociechy na oku, nawet w trakcie wypoczynku. Uwaga: z trampolin korzystać mogą tylko dzieci do lat 15. Max. ilość osób jednocześnie na trampolinie to 2. Serdeczna prośba o nie wynoszenie piasku z piaskownicy i nie tworzenie dodatkowej piaskownicy.
 22. Wszystkich gości prosimy o nie rozpalanie grilla na tarasach domków. Z grilla korzystamy PRZED domkiem.
 23. W trosce o Państwa komfort we wszystkich domkach materace zabezpieczone są ochraniaczami. W przypadku ich zamoczenia, zabrudzenia zostaniecie Państwo obciążeni kosztami prania.
 24. W domkach obowiązuje zakaz wrzucania do toalety: włosów, ręczników papierowych, nawilżanych chusteczek dla dzieci (nawet tych z napisem biodegradowalne ), pampersów, pieluch, chusteczek do higieny intymnej, środków higieny, materiałów opatrunkowych,  niedopałków papierosów, tłuszczów i olejów. Wrzucone do toalety, mogą zapchać nie tylko sedes, ale również wewnętrzną kanalizację obiektu i stać się przyczyną poważnej i kosztownej awarii.
 25. Akceptujemy zwierzęta domowe (pieski) po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem ośrodka za naszego pupila pobierana jest opłata.
 26. W przypadku rezygnacji z pobytu wpłacony zadatek lub zaliczka przepada.SZANOWNI PAŃSTWO WPŁATA ZADATKU OZNACZA AKCEPTACJE POWYŻSZEGO REGULAMINU

 • Napisz do nas!
  Formularz kontaktowy
 • Domki letniskowe Baikar - Sarbinowo logo

   

  Ireneusz Karasiński

  Ośrodek Baikar

   ul. Poprzeczna 1

     76-034 Sarbinowo

     Zachodniopomorskie, Polska

   

   513 064 323

   732 530 530

   

  NIP: 529 120 69 20

   Numer konta: 86 1020 1055 0000 9502 0048 7538

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog.bajery.pl Turystyka KatalogBiznesu.pl
Do góry