Okolica

Domki i pokoje do wynajęcia Baikar otacza wyjątkowo urokliwa okolica charakteryzująca Sarbinowo. Bliskość morza, wszechobecna zieleń oraz widoki zapewnią niesamowite przeżycia. Co znajdą tu spędzający wczasy nad morzem?

Po pierwsze - piękne plaże!

Zaledwie kilka minut spaceru dzieli nasze domki do wynajęcia od rozległych i czystych plaż polskiego morza. Wczasowicze mogą plażować w Sarbinowie w towarzystwie lub w odludnym zakątku. To doskonały sposób na spędzenie upalnego, wakacyjnego dnia.

Po drugie - zabytkowe miejsca!

Sarbinowo to miejscowość pełna atrakcyjnych budowli i zabytków, którymi zachwycą się miłośnicy historii. Neogotycki Kościół Rzymskokatolicki, XIX- wieczna latarnia w pobliskich Gąskach czy zabytkowe organy będą nie lada gratką dla amatorów- historyków wynajmujących kwatery nad morzem.

Po trzecie - rozrywka!

O atrakcjach w okolicy domków i pokojów do wynajęcia przekonasz się na miejscu i na pewno się nie zawiedziesz. Znajdujące się w Sarbinowie wesołe miasteczko, liczne stragany, dyskoteki, restauracje, bary, centra rozrywki to miejsca, w których można spędzić wieczór ze znajomymi, dobrze zjeść, doskonale się bawić i kupić pamiątki dla najbliższych.

Po czwarte - sposób na aktywne wakacje!

Szlaki rowerowe i parki linowe to możliwość aktywnego spędzenia wczasów nad morzem. Urlopowicze w pobliżu domków do wynajęcia w Sarbinowie mogą nauczyć się jazdy konnej oraz wziąć udział w wycieczce rowerowej wyznaczonymi szlakami. Położone w okolicy Sarbinowa jezioro Jamno jest doskonałym miejscem na uprawianie sportów wodnych. Na miłośników przyrody czekają przepiękne ogrody Hortulusa w Dobrzycy wraz z labiryntami i wieżą widokową, doskonałe na odprężający spacer.

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog.bajery.pl Turystyka KatalogBiznesu.pl