Ośrodek Baikar

Sam ośrodek Baikar to miejsce wyjątkowe. Jest urokliwe, położone wśród zieleni i w małej odległości od piaszczystej plaży. Bliskość plaży i licznych atrakcji turystycznych sprawia, że wynajmując nasze kwatery, wszędzie dotrzesz w krótkim czasie, podziwiając przy okazji piękno Pomorza.

Wczasowiczom spędzającym wakacje w naszych domkach i pokojach udostępniamy miejsce  parkingowe na 1 auto bezpłatnie za każde następne jest opłata 20 zł dziennie. Dzięki czemu urlopowicze mogą pozostawić swój samochód i bez obaw udać się na odpoczynek na plaży lub zwiedzanie malowniczej okolicy Sarbinowa. Zewnętrzny wygląd domków blisko plaży wpisuje się w estetykę nadmorskiego krajobrazu. Podwórze jest zadbane, pełne zieleni i kwiatów. Starannie wypielęgnowane rośliny wzbogacają otoczenie i wystrój ośrodka. Zarówno młodsi, jak i starsi znajdą  tu coś dla siebie. Można tu zorganizować nawet najbardziej wyszukane atrakcje.

 

Domki i pokoje blisko morza dają możliwość organizacji zabaw i aktywnego wypoczynku, a  liczne atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu zapewnią udany wypoczynek podczas wczasów nad morzem w Sarbinowie. Ośrodek Baikar gwarantuje niesamowitą atmosferę i niezapomniane wspomnienia, jakie przywieziecie ze sobą z urlopu nad morzem.

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog.bajery.pl Turystyka KatalogBiznesu.pl