Ośrodek Baikar

Sam ośrodek Baikar to miejsce wyjątkowe. Jest urokliwe, położone wśród zieleni i w małej odległości od piaszczystej plaży. Bliskość plaży i licznych atrakcji turystycznych sprawia, że wynajmując nasze kwatery, wszędzie dotrzesz w krótkim czasie, podziwiając przy okazji piękno Pomorza.

Wczasowiczom spędzającym wakacje w naszych domkach i pokojach udostępniamy bezpłatny parking. Dzięki czemu urlopowicze mogą pozostawić swój samochód i bez obaw udać się na odpoczynek na plaży lub zwiedzanie malowniczej okolicy Sarbinowa. Zewnętrzny wygląd domków blisko plaży wpisuje się w estetykę nadmorskiego krajobrazu. Podwórze jest zadbane, pełne zieleni i kwiatów. Starannie wypielęgnowane rośliny wzbogacają otoczenie i wystrój ośrodka. Zarówno młodsi, jak i starsi znajdą  tu coś dla siebie. Można tu zorganizować nawet najbardziej wyszukane atrakcje.

Domki i pokoje blisko morza dają możliwość organizacji zabaw i aktywnego wypoczynku, a  liczne atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu zapewnią udany wypoczynek podczas wczasów nad morzem w Sarbinowie. Ośrodek Baikar gwarantuje niesamowitą atmosferę i niezapomniane wspomnienia, jakie przywieziecie ze sobą z urlopu nad morzem.

 

 

 • Napisz do nas!
  Formularz kontaktowy
 • Domki letniskowe Baikar - Sarbinowo logo

   

  Ireneusz Karasiński

  Ośrodek Baikar

   Zacisze 1

     76-034 Sarbinowo

     Zachodniopomorskie, Polska

   

   513 064 323

   732 530 530

   

  NIP: 529 120 69 20

   Numer konta: 86 1020 1055 0000 9502 0048 7538

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog.bajery.pl Turystyka KatalogBiznesu.pl
Do góry